niedziela, 29 lipca 2012

Tearz for Animals

I haven't written for so long, but I haven't any occasion to take some pictures or write something. You may say that vacation lasts, and what's involved with having a lot of free time, but it isn't as trivial as it seems. Work, travels and the other duties are taking all of my free time. The result was my absenteeism on the blog, but actually there was nothing to write about. I don't like write under pressure. This blog was made for pleasure, it's not a duty. So I'm not going to write a post because I must.

I'll no border you any longer, and I'll show ya a couple of photos of my last outfit. Below of this post you'll find a button to hype me on LookBook. Hype me if U like it :)


______________________________________________________________________________________________________

Dawno nic nie było, a bo i okazji na zdjęcia czy post nie było. Niby wakacje, a co się z tym wiąże masa wolnego czasu, ale to nie takie trywialne jak się wydaje. Praca, podróże, obowiązki i masa innych rzeczy, które ostatnio zaprzątają moją głową, pochłonęły cały mój wolny czas. Skutkiem tego była moja absencja na blogu, chociaż właściwie i tak nie miałbym o czym pisać. Nie lubię pisania na siłę. Ten blog traktuję bardziej jako przyjemność niż jako obowiązek, wiec nie będę robić czegoś "bo trzeba".

Żeby już dłużej nie nudzić to wrzucam kilka fotek mojego dzisiejszego ałtfitu. Na dole znajdziecie link do LB, jeśli się Wam podoba to hajpujcie :)


10 komentarzy:

 1. Hello,
  my name is Nicole Samulnik and I am a fashion blogger from Germany. I stumbled on your blog an I'm very lucky about it! Fuck the shit, I really love your Blog. I like your style very wel, he fascinates me! But I noticed, that you could have earned a lot more readers. If you want, I write a post about you! You're from Poland, right? I'm half Polish ;)
  Please answer me!

  Best wishes: Nicole from GIRL WITH ONE EYE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You're so lovely <3
   More readers? But how? Could U give me more details?

   XOXO

   Usuń
 2. Jestes ladny ale jak dla mnie zbyt pizdowaty ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. gdzie tam.. on jest boski :))

  OdpowiedzUsuń
 4. I. - mądre słowa.
  PS: Mam taką samą torbę :P Chociaż pewnie nie z tego samego sklepu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może tak baardzo na modzie się nie znam, ale do mnie moda męska (w takim właśnie stylu) nie przemawia wyglądasz tu jak po prostu homoseksualista i te pozy. ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy twoim zdaniem homoseksualizm ma monopol na określone pozy czy jakiś konkretny wygląd? Jest mi przykro, że jesteś tak straszna ignorantką i masz tak ograniczone pojęcie na temat mody. Pozostaje mi jedynie modlić się za twoją edukację i poszerzenie horyzontów na modę i sztukę.

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Mężczyzn? Proszę Cię! Takich słabeuszy nie można nazywać mężczyznami. :3

   Usuń