poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Orphia

Sometimes I have such a strong need to do something that discharges me in an artistic way, that it hurts. But always something goes wrong, limits and stops me. When I'm not restricted at all, my inspirations are dead. It's very annoying and I hate it. That's what happened lately. I had such a strong willingness to make some photos for my new look, but the weather was awful. Thanks God that today without any obstacles, I was able to shoot my last set. You can check it out under this note. I also encourage to hype me on LB.

______________________________________________________________________________________________________

Czasami mam takie dni, że mam tak silna potrzebę zrobienia czegoś, co w jakimś stopniu rozładuje mnie artystycznie, że to aż boli. Zawsze jednak na mojej drodze staje przeszkoda, która mnie ogranicza lub hamuje. Za to kiedy nic mnie nie krępuje, moja wena jest znikoma. Naprawdę jest to wybitnie denerwujące i nie znoszę tego. Tak właśnie było ostatnio. Miałem straszną chęć na zdjęcia do nowego look'a, ale pogoda pokrzyżowała moje plany. Dziś bez dzięki bogu bez żadnych przeszkód udało mi się sfotografować mój ostatni set. Możecie zobaczyć go poniżej. Zachęcam również do hajpowania na LB.


12 komentarzy:

 1. Nie ogarniam, i do tego ten polish English. Cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham oglądać dobrze ubierających się chłopaków. Tak bardzo, że aż boli kiedy spojrzy się na tych zwykłych, szarych nie wyróżniających się żadnym talentem pozostałych osobników tej płci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie.. W dzisiejszych czasach pojęcie mody w ich głowach kończy się (w większości) na bluzie i jeansach.. Porażka ..

   Usuń
  2. Zgadzam się z wami, ale lepiej niech chodzą w bluzie i jeansach, niż w dresach..

   Usuń
 3. Podobno lubisz krytykę, prawda? Jeżeli chcesz, mogę ci ją dać. Twój styl nie za bardzo mi się podoba. Jeansy są nawet ładne, ale nie lepiej dodać trochę ciemniejsze spodnie? Według mnie byłoby to dobre połączenie. Do tego ta bluzka wygląda na taką... zbytnio naciągniętą i asymetryczną. Reszta mi się podoba.

  Ganein ₲

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spodnie miały byc takie jakie są. Gdyby były ciemniejsze wyglądały by strasznie banalnie. Bluzka też ma byc asymetryczna. Nic tu nie dzieje się przypadkiem. Wszystko miało swój cel.

   Usuń
  2. Hahaha, słaba krytyka - o ile można ja nazwać krytyką. Stylizacja dopięta na ostatni guzik. Naprawdę świetna i podziwiam każdy element stroju (może prócz torby, ale ujdzie).

   Usuń
 4. Spodnie trochę wyglądają jak kobiece legginsy. Natomiast góra jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spodnie są damskie wiec nic dziwnego ze tak wygadają.

   Usuń