środa, 3 października 2012

FashionPhilosophy 24-28.10.2012

Już za 3 tygodnie startuje kolejna edycja polskiego tygodnia mody FashionPhilosophy. To jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez modowych w Polsce odbywająca się 2 razy do roku w Łodzi. Sam udział w niej to niesamowite doświadczenie. Można poznać wiele interesujących ludzi, zobaczyć propozycje naszych rodzimych projektantów na nachodzący sezon oraz obejrzeć niesamowite ekspozycje w showroomach. Miałem niewątpliwą przyjemność wziąć udział w owym wydarzeniu.

 Cała fashion weekowa scena modowa składa się z 2 części: pokazów Off Out Of Schedule, na których młodzi, dopiero rozpoczynający karierę projektanci wystawiają swoje kolekcje. Zazwyczaj pokazy off'owe rozpoczynają cały modowy tydzień. Następną częścią są pokazy Designer Avenue, które należą już do bardziej doświadczonych i wszystkim dobrze znanych projektantów. Te pokazy według harmonogramu odbywają się zaraz po bloku offowym.

 Na tegorocznym FW będziemy mieli okazję obejrzeć kolekcje takich projektantów jak: Wiola Wołczynska, Piotr Drzał, Polygon, Orsay, Łukasz Jemioł z linią Basic,Tomaotoma by Tomasz Olejniczak, Maldoror, Nenukko, Agata Wojtkiewicz,Michał Szulc, Natalia Jaroszewska, MMC Studio, Ptaszek, Dawid Tomaszewski oraz wielu innych.

 Na scenie offowej pojawią się również marki, które wielu z Was kojarzy a mianowicie: Ima Mad, Ola Bajer, Paulina Plizga, Jakub Pieczarkowski, Joanna Starek czy Ewert Gutowski.

 Mam nadzieję, że i w tym roku uda mi się pojawić w Łodzi i zdać Wam relacje ze wszystkiego co się wydarzyło, co zobaczyłem oraz opublikować zdjęcia moich stylizacji. Poniżej wrzucam kilka fotek z edycji kwietniowej:1 komentarz: